Výmena a vrátenie

VÝMENA TOVARU


Nesadla Vám veľkosť alebo chcete vymeniť tovar za iný? Žiadny problém!


■ Jednoducho nájdete v spodnej časti eshopu reklamačný formulár, ktorý je potrebné vytlačiť, vyplniť a tak zaslať spolu s tovarom na výmenu. Alebo ho môžete vyplniť priamo vo vašom počítači a poslať nám ho v súbore PDF na našu mailovú adresu reklamacie@mycomfort.sk
■ Zašlite nám tovar spät a my vám bezplatne zašleme vami vybranú (už správnu) veľkosť, alebo vami vybraný iný tovar na vašu adresu.
■ Náklady na dopravu k nám hradí zákazník, späť k zákazníkovi hradíme my.
■ Každú reklamáciu vybavujeme bez zbytočného odkladu a o jej priebehu bude zákazník informovaný.
■ Na výmenu tovaru máte 30 dní od prijatia objednávky.


VRÁTENIE TOVARU


Rozhodli ste sa, že chcete tovar vrátiť? Opäť žiadny problém!


■ Jednoducho nájdete v spodnej časti eshopu formulár na odstúpenie od zmulvy, ktorý Je potrebné vytlačiť, vyplniť a tak zaslať spolu s tovarom na vrátenie. Alebo ho môžete vyplniť priamo vo vašom počítači a poslať nám ho v súbore PDF na našu mailovú adresu odstupenie@mycomfort.sk
■ Vrátený tovar musí byť nepoškodený, zabalený v pôvodnom stave bez akýchkoľvek známok nosenia s kompletným príslušenstvom ako napríklad visačka a vešiačik.
■ Po doručení oznámenia o odstúpení od zmluvy predávajúci vráti najneskôr do 14 dní kupujúcemu všetky platby, ktoré od neho prijal na základe zmluvy, mimo poštovných nákladov kupujúceho, teda náklady za dopravu predávajúci neuhrádza.
■ Kupujúci je zo zákona oprávnený odstúpiť od zmluvy bez udania dôvodu do 14 dní odo dňa prevzatia tovaru, predávajúci však predlžuje túto lehotu na 60 dní.
■ V zmysle ustanovenia § 34959/S zákona o ochrane spotrebiteľa pri podomovom predaji a zásielkovom predaji máte právo od zmluvy odstúpiť bez uvedenia dôvodu.

Záruka na tovar začína bežať dňom prevzatia výrobku spotrebiteľom a poskytovaná záruka je 24 mesiacov. Predajca je zodpovedný za všetky vady výrobku, ktoré má tovar pri prevzatí kupujúcim, alebo ktoré sa objavia v priebehu záručnej doby, Netýka sa to však vád spôsobených nešetrným či nevhodným zaobchádzaním alebo mechanickým poškodením. Pri praní a čistení bielizne rešpektujte pracie symboly uvedené výrobcom na etikete.

Tovar na výmenu alebo vrátenie zašlite späť na túto adresu:

MYCOMFORT.sk
VIP club, s. r. o.
Priekopa 1380/5
060 01 Kežmarok