Tommy Hilfiger boxerky - 3PACK 'COTTON ESSENTIALS' biela,modrá,červená 0WS

Kód produktu: UM0UM02203-0WS

39,99€

Luxusné, pohodlné, elegantné presne také sú tieto boxerky Tommy Hilfiger. Značka v súčasnosti patrí k najznámejším a najvyhľadávanejším módnym ikonám vo svete.

Pánske boxerky Tommy Hilfiger pútajú jednoduchým a premysleným dizajnom, športovo-elegantným strihom a vysokou kvalitou spracovania. Môžete ich nosiť do práce, či na šport, alebo len tak po celý deň pohodlne a príjemne.

Špeciálne vytvorený pás s logom je modelovaný a navrhnutý tak, aby vás pri žiadnej činnosti nijako neobmedzoval, netlačil, ale zároveň pevne držal boxerky na svojom mieste.

Kvalitu a komfort boxeriek Tommy Hilfiger zabezpečuje špeciálna, mäkká, jemná prémiová bavlna v kombinácii s elastanom. Ten sa stará o to, že boxerky sa dokonale prispôsobia tvaru vášho tela a aj po niekoľkonásobnom vypratí si držia svoj tvar.

V týchto boxerkách sa budete cítiť v prvom rade príjemne. Dodajú vám sebavedomie a príťažlivý vzhľad charizmatického muža.

Multibalenie až 3 kusov v originálnom boxe z nich robí skvelý darček. Využite priaznivú cenu za multibalenie vo farbách ako na obrázkoch. V prípade, že vám nesadne vami vybraná veľkosť garantujeme okamžitú bezplatnú výmenu.

Materiál: 20% recyklovaná bavlna, 75% bavlna, 5% elastan

Starostlivosť: Opatrujte s láskou. Perte v práčke pri maximálnej teplote prania 40 °C veľmi šetrným spôsobom. Boxerky sa nemôžu bieliť. Boxerky sa môžu sušiť v bubnovej sušičke pri normálnej teplote vzduchu (teplota vzduchu max. 80 °C). Boxerky sa môžu žehliť pri maximálnej teplote žehliacej plochy 110 °C  (žehlenie s parou môže spôsobiť nenávratné poškodenie). Boxerky sa nemôžu chemicky čistiť.

Napísať recenziu

               
Základný kód overenia