Tommy Hilfiger boxerky - 3PACK 'PREMIUM ESSENTIALS' biele 100

Kód produktu: 1U87903842-100

39,99€
 Pozeráte sa na bestseller medzi pánskymi boxerkami Tommy Hilfiger. Trojbalenie pohodlných značkových boxeriek je voľbou pre mužov po celom svete vďaka výhodnej cene, ale najmä kvalitnému spracovaniu boxeriek. Sú vyrobené z organickej bavlny, ktorá bola vypestovaná bez použitia chemických postrekov a genetických modifikácií. Materiál je príjemný, strečový a ideálny na denné nosenie. Celé boxerky sú priedušné a priateľské k vašej pokožke. Štýl im dodáva elastická gumička s jemným leskom a dizajnovým nápisom Tommy Hilfiger. Doprajte si luxusný pocit pohodlia s kolekciou Premium Essentials. 

Tieto moderné pánske trojbalenia boxeriek nájdete v základných farebných  kombináciách ako 3x čierna, 3x biela, 3x modrá alebo v dizajnových variantoch 3x modrá s farebnou gumičkou, šedá/biela/čierna a biela/modrá/červená. 

Materiál: 95% Bavlna, 5% Elastan

Starostlivosť: Opatrujte s láskou. Perte v práčke pri maximálnej teplote prania 40 °C veľmi šetrným spôsobom. Boxerky sa nemôžu bieliť. Boxerky sa môžu sušiť v bubnovej sušičke pri normálnej teplote vzduchu (teplota vzduchu max. 80 °C). Boxerky sa môžu žehliť pri maximálnej teplote žehliacej plochy 110 °C  (žehlenie s parou môže spôsobiť nenávratné poškodenie). Boxerky sa nemôžu chemicky čistiť.

Napísať recenziu

               
Základný kód overenia